هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >

      

در جلسه شورای اداری مصوب شد:کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان ضمن هماهنگی با پایگاه انتقال خون شهرستان نسبت به اهدای خون توسط همکاران در طول هفته دفاع مقدس برنامه ریزی لازم را معمول نمایند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه در جریان برگزاری جلسه شورای اداری مورخ 29 مرداد 97 که به منظور برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار گردید:دکتر ارجمندی رییس پایگاه انتقال خون تربت حیدریه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر بر زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تاکید نمود.

دکتر ارجمندی عنوان کرد :در طول سالهای دفاع مقدس سازمان انتقال خون شرایطی بحرانی و سخت را پشت سر گذاشت که به لطف اهداکنندگانی انساندوست و مردمانی عاشق و فداکار از این امتحان سربلند بیرون آمده و توانست وظیفه خود را در قبال رزمندگان غیور به انجام برساند.

وی هم چنین افزود: درطول سالهای گذشته سازمان انتقال خون به دستاوردهای بزرگی دست یافته و توانسته بالاترین استانداردهای جهانی را در راستای تامین خون و فرآورده های خونی سالم فراهم نماید.اما جهت تامین خون و فرآورده های خونی به تناسب نیازهای روزافزون بیماران ،نیازمند کمک و حمایت ایثارگرانی است که بخشی از وجود خود را در طبق اخلاص هدیه می نمایند و بدون هیچ چشمداشتی در امر اهدای خون داوطلبانه مشارکت می کنند.

در پایان دکتر ارجمندی از روند کاهش اهدای خون در ماه های اخیر ابراز نکرانی نموده و همراهی مسئولین محترم را در راستای ارتقاء فرهنگ اهدای خون خواستار شد.